O nás

Práce pro OZP

Jsme specializovaný portál se zaměřením na zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

  • Hendikepovaným pomáháme najít pracovní uplatnění, které jejich životu dodá novou naději a směr.
  • Zaměstnavatelům pomáháme najít vhodné kandidáty na pozice OZP. Lidi, kteří nejen musí, ale hlavně chtějí pracovat a přinést společnosti to nejlepší ze svých dovedností.

Jak vznikl nápad pracovního portálu pro OZP?

Sám od sebe, na začátku roku 2014. Sami zaměstnáváme zdravotně postižené kolegy - společnost Tapiko, která portál provozuje, tvoří více než 50% zaměstnanců se zdravotním postižením. Náš tým je skvělý kolektiv osob zdravých i hendikepovaných. Báječně si rozumíme a vše u nás klape na jedničku. Vlastní zkušenost nás inspirovala a rozhodli jsme se dát šanci i vám poznat, že naše základní myšlenka „Pracovat může každý“ skvěle funguje. Jak z pohledu zaměstnanců, tak zaměstnavatelů.

Náš tým

V rámci pracovního portálu se o vše svědomitě stará tým 10 lidí - od šéfa projektu Lukáše přes koordinátorku a vedoucí zákaznického servisu Hanku, asistentku Verču, technicky zdatného správce portálu Pavla a administrátora databáze Jirku, účetní Marušku, copywriterku Martinu, PPC optimalizátorku Petru, experta na sociální sítě Jiříka, až po emailingového specialistu Pepu.

Pracovní pozice pro OZP

Víte o tom, že firmy s více než 25 zaměstnanci mají zákonnou povinnost zaměstnávat 4 % OZP? Tato podmínka vyvrací mýtus, že hendikepovaní nemají šanci se zaměstnat. Mají. A my jim - vám tu šanci přinášíme přímo na dosah ruky.

Inzerujeme práci pro OZP napříč všemi obory trhu práce. Z celé republiky i všech úrovní pracovního úvazku. Je tedy úplně jedno odkud jste, co umíte a na jakou práci stačíte. U nás ji najdete. Možná ne hned dnes, ale zítra nebo pozítří určitě.

Zaměstnání OZP ve firmách

Rozumíme problematice zaměstnávání hendikepovaných. Do detailů známe vše, co tato zákonná povinnost s sebou přináší. Jako zaměstnavateli vám nabízíme pomoc s výběrem OZP zaměstnanců. Je vám něco nejasné? Potřebujete radu nebo více informací? Napište nám na email info@ozpprace.cz a váš problém společně vyřešíme.

Moderní redesign a uživatelsky přívětivější administrace

V roce 2017, po více než 3 letech úspěšného fungování portálu, bylo na čase udělat pro vaše oči i pohodlí modernější a přehlednější vizuální podobu, snazší administraci ve vlastním profilu, zadávání inzerátu přímo v portálu, blog ze zajímavými články o aktuálním dění kolem OZP a mnoho dalšího.

Pro srovnání náhled portálu před změnou a po ní:

PŘED - 2014:

 

PO - 2017:

 

 

 

Spuštění portálu v novém kabátu si zaslouží malou oslavu. Připravili jsme pro vás cenově zvýhodněné nabídky inzerce jako poděkování, že nejste lhostejní k osudu hendikepovaných. Vyberte si svoji odměnu a inzerujte o sto šest. Pracovní inzerát vložíte rychle a snadno. Na pár kliknutí.