Pomocník/pomocnice do kuchyně v denním bistru

  • Družstvo VIKTORINA LOCA
  • Příbor, Česko
  • Zář 20, 2022
Částečný úvazek Gastronomie a pohostinství

Družstvo VIKTORINA LOCA hledá do sociálního podniku zaměstnance/zaměstnankyni na zkrácený pracovní úvazek na pracovní pozice pomocník/pomocnice do kuchyně v denním bistru.

Předpokládaný nástup ihned.

Náplň práce

  • čištění a příprava zeleniny a surovin pro vaření
  • po zaškolení příprava příloh
  • po zaškolení pomoc při výrobě pomazánek a salátů
  • mytí nádobí
  • úklid prostor kuchyně a bistra

Požadujeme

  • zápal pro myšlenku "jídla z blízka" (tj. produkci, distribuci a spotřebu potravin založených    na místních zdrojích pro místní obyvatele)
  • schopnost komunikovat v českém jazyce (porozumění mluvenému i psanému textu)
  • zručnost a flexibilitu

Nabízíme

  • příležitost podílet se na vzniku konceptu lokálního gastro inkubátoru - místa, kde ze surovin lokálního původu dokážeme vyrobit kvalitní potraviny, které obohatí místní trh
  • zkrácený úvazek 25 hodin týdně
  • mzda 11 000 Kč měsíčně
  • flexibilní rozvržení pracovní doby
  • zajímavou a kreativní práci v lokálním sociálním podniku
  • zaškolení formou vstupního vzdělávání ve výživě a gastro oboru