Pracovník/Pracovnice v prádelně - Chotěboř

  • FOVY, s.r.o.
  • Chotěboř, Česko
  • Srp 29, 2022
Částečný úvazek Řemeslné a manuální práce Služby

Popis pracovní nabídky

Pracovník/pracovnice prádelny v Chotěboři

Do našeho týmu pradlenek přijmeme nového pracovníka/pracovnici, který/á bude s láskou pečovat o prádlo našich zákazníků. Jste týmový hráč, nebojíte se manuální práce a líbilo by se Vám pracovat v prostředí provoněném čistým a nažehleným prádlem? Pak nás neváhejte kontaktovat.

Náplň práce:

  • příprava prádla dodaného zákazníkem k vyprání - třídění jednotlivých kusů
  • Vkládání prádla do pračky a dávkování pracích prostředků
  • Jednoduchá manipulace s pračkou – zapnutí a vypnutí dle požadovaného pracího programu
  • Žehlení a mandlování čistého prádla
  • Údržba přístrojů a nářadí

Nabízíme:

  • Uplatnění ve stabilním sociálním podniku
  • HPP na zkrácený úvazek (25 hodin týdně, pracovní doba 10 - 15:30 vč. přestávky, víkendy ne)
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup dle dohody
  • místo výkonu práce v Chotěboři

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • invalidní důchod nebo status OZZ
  • aktivní přístup k práci
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • schopnost zorganizovat si pracovní činnost
  • komunikativnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

Profesní životopis, případně motivační dopis prosím zašlete na vlasta.teclova@fokusvysocina.cz.

Další informace na tel: 774 415 150 - Vlasta Teclová, vedoucí prádelny