Recepce Rajhrad/Syrovice až 200Kč/hod.

  • AVES Plus
  • Rajhrad, Česko
  • Srp 24, 2022
Plný úvazek Administrativa

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká: Práce vhodná i pro OZP a OZZ

  • kontrola vstupujích osob do objektu a jejich evidence
  • sledování kamer monitorujících pohyb po objektu
  • výstupní kontroly při odchodu zaměstnanců
  • drobná administrativa
  • komunikace s klientem
  • řešení mimořádných událostí
  • 8 hodinové směny ranní a odpolední PO-NE /směnnost/
  • práce ve firemní uniformě

Nabízíme:

  • HPP na zkrácený i plný úvazek při hodinové mzdě od 150-200Kč/hod.
  • možnost i práce na DPP
  • rozvrh směn dle dohody
  • doprava do zaměstnání zdarma, výhodou vlastní auto
  • možnost kariérního růstu v rámci společnosti
  • zkoušky profesní kvalifikace "Strážný" případně pomůžeme zařídit
  • čerpat dovolenou již před zkušební dobou

Co očekáváme:

  • čistý trestní rejstřík
  • pozitivní přístup k práci a flexibilitu
  • dobré komunikační schopnosti, milé vystupování a příjemný vzhled
  • anglický jazyk výhodou
  • znalosti práce na PC