Pracovník kantýny - pultový prodej v Bistru

  • FOVY, s.r.o.
  • Havlíčkův Brod, Česko
  • Srp 08, 2022
Částečný úvazek Gastronomie a pohostinství

Pracovník kantýny - pultový prodej v Bistru Čistá duše v centru Havlíčkova Brodu - pro osoby zdravotně znevýhodněné

Do týmu Bistra Čistá duše v Havlíčkově Brodě hledáme novou dušičku, která bude s radostí a úsměvem pečovat o naše zákazníky. Hledáme milého člověka nadšeného pro gastronomii, který má již s prodejem nějaké zkušenosti a nechybí mu ochota doučit se, co zatím neumí. Jako pracovník kantýny se budete starat o to, aby se u nás zákazník cítil příjemně a odcházel s dobrou náladou. Zároveň budete mít odpovědnost za vedení pokladny a doplňování prodejního sortimentu.

Dává Vám taková práce smysl? Pak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce:

  • pultový prodej gastronomických produktů vlastní výroby, cukrářských výrobků a doplňkového sortimentu
  • obsluha hostů, příprava nápojů
  • občasná výpomoc ve výrobě občerstvení - příprava produktů podle stanovených postupů (pomazánky, saláty, obložené chlebíčky a bagety, polévky apod.)
  • práce s pokladnou
  • komunikace se zákazníky

Nabízíme:

  • pracovní poměr na zkrácený úvazek (4 -5 hodin/denně, dvousměnný provoz)
  • práci ve stabilní společnosti
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost nástupu ihned
  • místo výkonu práce v centru Havlíčkova Brodu

Požadujeme:

  • Komunikační dovednosti v kontaktu se zákazníkem
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost
  • alespoň základní znalost práce s počítačem
  • výhodou, nikoliv podmínkou, je předchozí praxe v prodeji a znalost účetního software Pohoda
  • potravinářský průkaz
  • invalidní důchod

K odpovědi na tuto pracovní nabídku prosím přiložte svůj životopis, případně jej zašlete přímo na lucie.hazmukova@fokusvysocina.cz.

Více informací na tel.: 778 779 056 - Ing. Lucie Hažmuková