Úklidový pracovník

  • FOVY, s.r.o.
  • Havlíčkův Brod, Česko
  • Čnc 26, 2022
Částečný úvazek Řemeslné a manuální práce

Popis pracovní nabídky

Úklidový pracovník (pouze pro OZP)

Sociální podnik FOVY, s.r.o. přijme do svého týmu nového kolegu/kolegyni na pozici úklidový pracovník.

Náplň práce:

  • úklid podlahových ploch v kancelářích a dílnách – zametení, vytření a dezinfekce, vysátí koberců ve společných prostorách a v kancelářích
  • úklid sociálního zařízení
  • úklid kuchyňky pro zaměstnance
  • vynášení odpadu
  • leštění skleněných tabulí
  • mytí dveří a zárubní
  • utírání prachu
  • doplňování hygienických potřeb na toaletách (mýdlo, toaletní papír, papírové utěrky, ručníky, atd.)
  • sledování stavu čisticích prostředků a hlášení docházejících zásob

Nabízíme:

  • Uplatnění ve stabilním sociálním podniku
  • HPP na zkrácený úvazek (cca 16 hodin týdně, pouze některé dny dle dohody, víkendy ne)
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • nástup dle dohody
  • místo výkonu práce v Havlíčkově Brodě

Požadujeme:

  • trestní bezúhonnost
  • invalidní důchod
  • aktivní přístup k práci
  • smysl pro pořádek a čistotu
  • schopnost zorganizovat si pracovní činnost
  • komunikativnost
  • zodpovědnost a spolehlivost

Profesní životopis, případně motivační dopis prosím zašlete na lucie.hazmukova@fokusvysocina.cz

Další informace na tel: 778 779 056 – Ing. Lucie Hažmuková