Ostraha skladového areálu - Horní Počernice

  • SSI Solutions, s.r.o.
  • Sezemická 2757/2, Horní Počernice, Česko
  • Kvě 25, 2022
Brigáda Ostatní Služby

Popis pracovní nabídky

Co Vás čeká?

  • zajištění ostrahy skladového areálu v Horních Počernicích
  • areál rozdělen na dvě části A1, A5 – pro každou je k dispozici 1 vozidlo
  • kontrola osob vstupujících do objektu
  • práce na PC, EPS
  • pochůzková činnost a kontrolní činnost

Co očekáváme od Vás?

  • zodpovědnost
  • spolehlivost
  • minimální věk 18 let
  • ochotu pracovat na denní / noční 12 hod. směny
  • schopnost práce s PC
  • ŘP sk. B
  • osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný výhodou, ne podmínkou (možné absolvovat přímo v naší společnosti)

Co Vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobou stabilní spolupráci, férové jednání, výplaty vždy včas
  • týdenní zálohy ve výši 2000- 3000 Kč
  • zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
  • komplexní zaškolení a možnost profesně růst
  • náborový příspěvek pro OZP ve výši 16 000 Kč

Kdy můžete nastoupit?

ihned

Úvazek:

HPP pro OZP

DPP 160,-/hod.

Kontakt:

HR Specialista Kateřina Hromková

+420 778 113 253

katerina.hromkova@ssi.cz

Noční provoz

Ano