Vrátný ve Škoda Auto Kvasiny

  • SSI Solutions, s.r.o.
  • Kvasiny, 517 02, Okres Rychnov nad Kněžnou, Česká republika
  • Kvě 13, 2022
Brigáda Služby

Popis pracovní nabídky

Co budete dělat?

- obsluha elektronických závor
- práce s CCTV
- základní znalost práce na PC - odesílání hlášení
- zajištění ochrany osob a majetku v rámci objektu
- zajištění vjezdu vozidel

Co od Vás očekáváme?

- věk od 18 let
- trestní bezúhonnost
- uživatelskou znalost práce na PC, práce na kamerách
- osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný (možné absolvovat u nás)

Co Vám můžeme nabídnout:

- dlouhodobou stabilní spolupráci, férové jednání, výplaty vždy včas
- týdenní zálohy ve výši 2000- 3000 Kč
- zaměstnanecký program pro zvýhodněné volání a internet
- komplexní zaškolení a možnost profesně růst
- náborový příspěvek pro OZP ve výši 16 000 Kč

Kdy můžete nastoupit?

ihned

Pracovní poměr:

HPP plný/zkrácený pro OZP

DPP 119,-/hod.

Kontakt:

HR Specialistka - Kateřina Hromková +420 778 113 253 / katerina.hromkova@ssi.cz

Noční provoz

Ano