Strážný v obchodním centru Futurum Kolín

  • SSI Solutions, s.r.o.
  • Rorejcova 906, Kolín IV, Kolín, Česko
  • Dub 29, 2022
Plný nebo částečný úvazek Ostatní

Hledáme spolehlivé kolegy, kteří rozšíří náš sehraný a fungující tým. Tato dlouhodobá brigáda je možností i pro absolventy, kteří se na pracovním trhu teprve rozkoukávají a chtějí se zapracovat.

Jaká bude Vaše náplň práce?

  • budete střežit obchodní centrum (nikoli přímo jednotlivé obchody)
  • pochůzky
  • denní/noční směny 7:00 - 19:00/ 19:00 - 7:00

Co od Vás očekáváme?

  • věk od 18 let
  • čistý trestní rejstřík
  • příjemné a profesionální vystupování
  • osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný (výhodou - ale můžete absolvovat i u nás )

Co Vám můžeme nabídnout:

  • dlouhodobou stabilní spolupráci, výplaty vždy včas
  • týdenní zálohy ve výši 2000 - 3000 Kč
  • reprezentativní oblečení - ušité na míru
  • zaškolení a možnost profesně růst v oboru, postupovat na vyšší pozice
  • náborový příspěvek pro OZP ve výši 16 000,- Kč
  • Typ pracovního vztahu:

    Hlavní pracovní poměr - plný/zkrácený pro OZP

    DPP 160kč/hod.

Kdy můžete nastoupit?

  • ihned

Noční provoz

Ano