Dělník kompletace

  • FOVY, s.r.o.
  • Havlíčkův Brod, Česko
  • Dub 04, 2022
Částečný úvazek Řemeslné a manuální práce

Hledáte jednoduchou manuální práci v příjemném kolektivu? Pak nás prosím neváhejte kontaktovat!

Společnost FOVY, s.r.o. přijme do svého týmu nové kolegy/kolegyně pozici dělník kompletace.

Náplň práce:

  • Jednoduchá manuální činnost – kompletace součástek pro průmyslové firmy
  • Rutinní ruční práce, opakovaná, bez vazeb na další činnosti (montáž spínačů, kabelů, vizuální kontrola produktu)

Požadujeme:

  • Zodpovědnost a spolehlivost
  • Manuální zručnost (jemná motorika)
  • invalidní důchod

Nabízíme:

  • HPP na zkrácený úvazek (4-5hodin denně, nebo dle dohody) na dobu určitou s možností prodloužení
  • přátelský a vstřícný kolektiv
  • 5 týdnů dovolené
  • místo výkonu v Havlíčkově Brodě
  • možnost práce ve 2směnném provozu – ranní, odpolední (konec odpolední směny v 16.00)
  • Nástup možný ihned
  • Práce je vhodná také pro osoby s invalidním důchodem

Životopis, případně motivační dopis, prosím přiložte k odpovědi na tuto pracovní nabídku.

Více informací na tel. čísle: +420 778 779 056 - Ing. Lucie Hažmuková