Samostatná/ý účetní

  • TAX Optimal,s.r.o.
  • Jihlava, Česko
  • Bře 31, 2022
Plný nebo částečný úvazek Administrativa Finance Účetnictví

Jsme rozvíjející se účetní firma, která poskytuje služby v oblasti účetnictví, daní, mezd a personalistiky v rámci Kraje Vysočina.

Na pozici "samostatná/ý účetní" přijmeme kolegyni/kolegu, která/ý je pečlivá/ý, samostatná/ý, komunikativní, spolehlivá/ý a proaktivní.

Podmínkou je znalost účetní problematiky (podvojné účetnictví a vedení daňové evidence) a orientace v oblasti daňové problematiky (DPH, DPFO, DPPO, SD). Znalost mzdové problematiky a personalistiky VÝHODOU.

Náplň práce

  • kompletní správa účetní agendy klientů
  • zpracování podkladů pro klienty
  • administrativní podpora a péče o svěřené klienty
  • příprava podkladů pro daňová přiznání
  • komunikace s úřady, s klienty
  • hlídání termínů

 Co požadujeme

  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svěřenou agendu
  • min. ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe ve vedení účetnictví v podnikatelském sektoru min. 2 roky
  • znalost MS Office
  • znalost účetních předpisů a orientace v daňových předpisech
  • znalost účetního programu POHODA, SB KOMPLET a HELIOS - VÝHODOU
  • OZP výhodou – více než 50 % zaměstnanců je OZP

Nabízíme

  • plný úvazek, zkrácený úvazek
  • nástupní mzda 24.500,- Kč
  • stravenky v podobě elektronické karty
  • po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění

V případě zájmu o osobní pohovor zašlete životopis na e-mail: info@taxoptimal.cz