Asistent/ka jednatelky

  • TAX Optimal,s.r.o.
  • Jihlava město, Jihlava, Česko
  • Lis 04, 2021
Plný nebo částečný úvazek Administrativa Účetnictví

Popis pracovní nabídky

Kdo jsme

Jsme menší účetní firma se sídlem v Jihlavě zajišťující externí účetní a daňový servis pro malé a střední podniky.

Do našeho kolektivu přijmeme člověka, který je schopen pracovat samostatně, je komunikativní a nebojí se učit se nové věci.

Výhodou nikoliv podmínkou je znalost účetní problematiky.

Náplň práce

  • příprava podkladů pro jednatelku společnosti
  • administrativní podpora jednatelky
  • správa účetní agendy klientů
  • příprava dokumentů pro klienty
  • komunikace s úřady, klienty
  • hlídání termínů

Co požadujeme

  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svěřenou agendu
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • znalost účetních předpisů a orientace v daňových předpisech VÝHODOU
  • znalost v účetním programu POHODA, SB KOMPLET nebo HELIOS - VÝHODOU
  • OZP výhodou – více než 50 % zaměstnanců je OZP

Co nabízíme

  • možnost určit si výši úvazku (4, 6 nebo 8 hodin denně)
  • možnost školení a učit se nové věci
  • nástupní mzda 18 000 Kč (dle výše úvazku)
  • po zkušební době příspěvek na penzijní připojištění
  • stravenky formou elektronické karty
  • nástup možný ihned

V případě zájmu o osobní pohovor zašlete životopis na e-mail: info@taxoptimal.cz