Účetní

  • ORS CZECH s.r.o.
  • Česká republika
  • Zář 22, 2021
Plný nebo částečný úvazek Finance

Jste účetní a hledáte časově flexibilní práci s možností práce z domova?

Kdo jsme

ORS CZECH, s.r.o. - malá rodinná firma s 20letou tradicí zajišťující externí účetní a daňový servis. Jsme zvyklí pracovat i plně on-line, takže nás nezaskočí případná vládní opatření.

Náplň práce

  • správa účetnictví, provádění účetních operací
  • zpracovávání měsíční a roční uzávěrky
  • zajištění fakturace a kontrola úplnosti účetních dokladů
  • zajištění daňové agendy včetně kontrolního hlášení
  • zajištění inventarizace majetku a závazků
  • zpracovávání reporty pro účely statistik
  • příprava dokumentů pro klienty
  • komunikace s úřady, klienty
  • hlídání termínů

Co požadujeme

  • samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost za svěřenou agendu
  • ukončené středoškolské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici min. 1 rok
  • znalost MS Office na uživatelské úrovni
  • znalost účetních předpisů a orientace v daňových předpisech
  • praxe v Money S4, Money S3, MRP K/S nebo Pohoda výhodou
  • AJ výhodou
  • OZP výhodou – více než 50 % zaměstnanců je OZP

Co nabízíme

  • flexibilní pracovní doba s možností práce z domu
  • možnost určit si výši úvazku (4, 6 nebo 8 hodin denně)
  • vstřícný a spolupracující kolektiv
  • podpora kolegů nejen během zaškolení
  • možnost školení v oboru online
  • možnost naučit se novým věcem
  • nástupní mzda 19 000 Kč (dle výše úvazku)
  • nástup možný ihned

Práce z domu

Ano