Obsluha kavárny v srdci Letňan

  • Press cafe s.r.o.
  • Praha 9, Česko
  • Zář 13, 2021
Částečný úvazek Gastronomie a pohostinství

Pozice primárně vyhrazena pro osoby se zdravotním postižením dle § 67 zákona č. 435/204 Sb., o zaměstnanosti.

Hledáme příjemné a usměvavé lidi, kteří se rádi postarají o zákazníky naší kavárny v srdci Letňan.

Náplň práce:

  • péče o hosty, obsluha, prodej
  • příprava kávy, nápojů a malého občerstvení
  • práce s penězi
  • běžná udržba spojená s provozem kavárny

Požadavky:

  • milé a vstřícné vystupování
  • platný potravinářský průkaz
  • Pečlivost, svědomitost, smysl pro pořádek
  • praxe výhodou

Doplňující informace:

  • Místo výkonu – Praha 9
  • Poloviční úvazek / 20 hod. týdně / převážně dopolední směny
  • Pracovní doba na směny
  • Nástup - IHNED

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám svůj životopis včetně civilní fotky, rádi následně odpovíme i na vaše doplňující dotazy.

Těšíme se na spolupráci,

tým Press cafe.