Úklid 4-6 hodin/denně, HPP, pro OZP

  • SUEZ CZ a.s.
  • Brno, Česko
  • Čer 18, 2021
Částečný úvazek Řemeslné a manuální práce

Popis pracovní nabídky

Co vás čeká?

  • úklid zakázek v rámci Brna s flexibilní pracovní dobou (začátek pracovní doby mezi 6:00 a 10:00, výjimečně po 16:00)
  • denně budete uklízet 4-6 hodin
  • uzavřeme s vámi pracovní smlouvu na zkrácený úvazek na dobu určitou s možností prodloužení

Jaké jsou požadavky na tuto pozici?

  • časová flexibilita a ochota dojíždět na různé zakázky v rámci Brna
  • spolehlivost a pečlivost
  • zkušenosti s úklidem jsou výhodou
  • OZP
  • věk 18+

Co vám můžeme nabídnout?

  • možnost dlouhodobé spolupráce
  • výplatu vždy do 15. dne následujícího měsíce na bankovní účet
  • mzdu 10000,- Kč/měsíc (fixní plus pohyblivá složka)
  • benefity: 5 týdnů dovolené, stravenky 90,- Kč, příspěvky na různé druhy pojištění, zaměstnanecké slevy, zvýhodněné nákupy, věrnostní odměny, kafeterie a další
  • nástup dle domluvy

V případě zájmu o pozici prosím vyplňte odpovědní formulář a přiložte životopis.

Děkujeme.