Uklízeč/ka Praha 1

  • TeamPrevent-Santé, s.r.o.
  • Pštrossova 192/24, Nové Město, Česko
  • Čer 04, 2021
Částečný úvazek Řemeslné a manuální práce Zdravotnictví, farmacie

Popis pracovní nabídky

Náplň práce:

  • večerní úklid – 30 hod/týdně, vysávání a vytírání podlah, utírání pavučin a prachu z lišt, vynášení košů z kancelářských prostor, udržování čistoty ve společných prostorech

Požadujeme:

  • spolehlivost, dochvilnost, klientsky orientovaný přístup
  • samostatnost a proaktivitu
  • práci ve večerních hodinách (od 17:00-23:00) na Praze 1, pondělí až pátek

Nabízíme:

  • práci v příjemném prostředí soukromé kliniky na Praze 1
  • spolupráci na HPP, 30 hodin týdně
  • nadstandardní lékařskou péči pro zaměstnance a rodinné příslušníky, včetně balíčku slev na poskytované služby
  • 5 týdnů dovolené, 2 sick days
  • zvýhodněné mobilní a datové tarify
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • Multisport kartu

Pokud Vás tato pozice zaujala, neváhejte nám zaslat svůj životopis na email: jobs@teamprevent.cz.

Noční provoz

Ano