Vkládání dat do PC, administrativa - vhodné i pro OZP

  • SUEZ CZ a.s.
  • Olomouc, Česko
  • Čer 02, 2021
Plný úvazek Administrativa

Popis pracovní nabídky

Co říká SUEZ CZ a.s. o pozici

Společnost SUEZ CZ a.s. je součást nadnárodní skupiny SUEZ , která poskytuje služby pro životní prostředí ve dvou základních oblastech: voda a odpady. Na odpady se díváme jako na zdroje pro budoucnost a alternativu ubývajících přírodních zdrojů. Spolu s vámi hledáme inovativní řešení, jak minimalizovat produkci odpadů, zejména těch nerecyklovatelných. Využíváme odpady a chráníme tak přírodní zdroje. Jsme partnerem pro průmyslové podniky, města a obce, pro sektor služeb, velké i malé firmy. Jsme aktivním hráčem v procesu změny a přechodu na oběhové hospodářství.
Prostřednictvím 5 vodárenských společností, v nichž působíme jako akcionář, poskytujeme vodohospodářské služby spojené se zásobováním pitnou vodou a odkanalizováním pro téměř 1,1 milionu obyvatel v České republice. Přinášíme jedinečné know-how v oblasti vodárenství jak pro konečné zákazníky – spotřebitele, tak pro potřeby průmyslových podniků.

Co Vám můžeme nabídnout?

  • dlouhodobé zaměstnání a jistotu pravidelné výplaty vždy do 15.dne následujícího měsíce
  • férovou firemní kulturu a osobní přístup k zaměstnancům
  • práci v jednosměnném provozu pouze na ranní směnu – volné víkendy
  • přesčasy možné dle oboustranné dohody
  • 5 týdnů dovolené a další zajímavé benefity
  • nástup dle domluvy

Jaká bude Vaše pracovní náplň?

  • vážení vozidel
  • zadávání informací do firemního software (WinyX)
  • zadávání návozů a odvozů odpadů
  • související administrativa – vystavování dokladů, podklady pro fakturaci
  • měsíční evidence

Jaké jsou naše požadavky?

  • dokončené středoškolské vzdělání s maturitou
  • zkušenosti se zadáváním informací do PC – MS Excel (například zkušenosti na pozici skladník/skladnice, apod. výhodou)
  • základní PC dovednosti podmínkou
  • komunikativnost, zodpovědnost, spolehlivost

Další informace o pozici:

  • práce na hlavní pracovní poměr (pracovní smlouva)
  • pracovní úvazek: 8 hodin/denně, ranní směna od 6,00 hod.
  • mzdu Vám sdělíme po telefonu nebo při osobním pohovoru
  • benefity: 25 dnů dovolené, stravenky, kafetérie, firemní akce, firemní soutěže, slevy na různé zboží a služby, příspěvky na různé typy pojištění – penzijní připojištění, pojištění odpovědnosti, …
  • práce je vhodná i pro OZP

V případě Vašeho zájmu o pozici a pokud splňujete výše uvedené požadavky pošlete prosím reakci na tuto pracovní nabídku prostřednictvím odpovědního formuláře a přiložte životopis.

Těšíme se na Vaši reakci.