Strážný/á - náborový příspěvek pro OZP - mzda až 170 Kč/h - Praha

  • Mark2 Corporation Czech a.s.
  • Praha, Česko
  • Kvě 12, 2021
Plný úvazek Služby

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám!

Náplň práce:
Pochůzková činnost v rámci objektu
• Obsluha zařízení operačního střediska – EPS, EZS, zálohovacích médií, kamerového systému, PC
• Zjišťování podezřelých činností v rámci objektu
• Podávání pravidelných hlášení nadřízenému
• Zpracování záznamu o průběhu směny

Požadujeme:
Trestní bezúhonnost
• Vzdělání zakončené výučním listem
• Profesní kvalifikace – „Strážný“ (kód 68-008-E) - pomůžeme zajistit (nebo vzdělání zahrnující středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání bezpečnostního nebo právního směru)
• Znalost obsluhy ručního detektoru kovu – zaškolíme
• Znalost bezpečnostních technologií (CCTV, PZTS, EPS, EACS atd.) – zaškolíme
• Dobrou znalost práce na PC a uživatelské dovednosti v prostředí Microsoft Office (Word, Excel)
• Dobrá fyzická kondice, psychická odolnost
• Dobré komunikační schopnosti
• Znalost anglického jazyka na základní úrovni

Nabízíme:
Práci vhodnou pro OZP (osoba zdravotně postižená) nebo OZZ (osoba zdravotně znevýhodněná)
• Náborový příspěvek pro OZP/OZZ až 15 000 Kč
• Práci pro OZP/OZZ možnost zkrácených směn na 4h, 5h, 6h, 8h (kombinace)
• Mzdu 155 Kč/h - 170 Kč/h
• Práci v 10 a 12 hod. směnách pondělí až neděle
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• MultiSport kartu
• Zvýhodněné volání O2
• Zajištění zkoušky profesní kvalifikace
• Možnost zajištění ubytovny
• Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
• Velice dobru dostupnost:
Voctářova – Praha 8 Libeň - 50m (asi 5 min.) od stanice tramvaje, 200m (asi 10 min) od stanice metra Palmovka
Legerova - možnost dojít z I. P. Pavlova nebo ze stanice metra Muzeum (objekt se nachází uprostřed trasy)
Cihelná - 2 min. od tramvajové zastávky

Kontakt:
Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku 800 111 112.

Noční provoz

Ano