Asistent/ka ředitele

  • Sestřička.cz
  • Praha, Česko
  • Led 06, 2021
Částečný úvazek Administrativa

Popis pracovní nabídky

Vaším úkolem bude:

  • pomáhat řediteli,
  • plánovat schůzky a komunikovat s obchodními partnery,
  • spravovat šéfův diář,
  • řešit nenadálé situace,
  • zajišťování podkladů a jejich zpracování.

Budete se také starat o došlou poštu, organizovat porady a občerstvení na ně, pořizovat z nich jednání zápisy, postaráte se o uvedení návštěv. Zajistíte objednávání kancelářských potřeby, připravíte dokumenty k obchodním jednáním

Požadavky:

  • SŠ s maturitou
  • pracovitost, pečlivost, spolehlivost
  • schopnost a ochota se rychle učit
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • znalost práce na počítači (Word, Excel, PowerPoint)

Nabízíme:

  • příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti s perspektivou
  • přátelský kolektiv
  • zajímavou a různorodou práci
  • možnost profesního růstu
  • firemní benefity
  • sídlo společnosti s dobrou dopravní dostupností

Bezbariérové pracoviště

Ano