BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK / STRÁŽNÝ - RECEPČNÍ /OZP

  • G4S Services s.r.o
  • Praha, Česko
  • Lis 29, 2019
Plný úvazek Služby

Pro pracoviště v Praze- administrativní objekty, hledáme vhodné uchazeče na pozici Bezpečnostní pracovník - Strážný/ Recepční - OZZ, invalidní důchodce

Náplň práce:

  • kontrola příchodů a odchodů pracovníků a návštěv
  • kontrola příjezdů a odjezdů všech vozidel z objektu
  • ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka
  • obchůzková činnost

Nabízíme:

  • zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
  • odpovídající mzdové ohodnocení cca - 106 Kč/ hod, + příplatky za noční a víkendové směny, stravenky
  • nástup možný IHNED

Požadujeme:

  • komunikativnost
  • flexibilita
  • trestní bezúhonnost
  • profesní kvalifikace 68-008-E "Strážný" výhodou (možnost získat přes G4S)
  • POUZE PRO OSOBY ZDRAVOTNĚ ZNEVÝHODNĚNÉ

Máte-li zájem zúčastnit se výběrového řízení, zašlete nám aktuální strukturovaný životopis v českém jazyce.

Kontakt:

Ing. Ivana Slavíková mobil: +420 724 793 669

Noční provoz

Ano