Samostatná MZDOVÁ ÚČETNÍ v moderní sociální firmě

  • Sales24, s.r.o.
  • Brno
  • Úno 05, 2019
Částečný úvazek Administrativa Finance Odborná kvalifikace Účetnictví

Jsme moderní sociální firma Kolibřík provozující zákaznické centrum. Do svého týmu hledáme novou kolegyni či kolegu na pozici Samostatné mzdové účetní.

Náplň Vaší práce:

  • Kompletace účetní a jiných pracovně-právních dokumentů
  • Správa zaměstnaneckých dokumentů v PC systému
  • Výpočet mezd
  • Správa a výpočet dotací a další...

Co požadujeme:

  • Pracovitou, učenlivou a samostatnou osobnost
  • Prokazatelnou zkušenost v oboru, zejména pak s výpočtem dotací
  • Min. středoškolské vzdělání
  • Základní přehled o současných zákonech a problematice
  • Uživatelskou znalost MS Office
  •  Základní přehled o daňové problematice a současných platných zákonech

Co Vám nabídneme:

  • Motivující finanční ohodnocení
  • Masáže na pracovišti zdarma
  • Cafeterie
  • Služební notebook
  • Příjemný kolektiv a mnoho dalšího

V případě, že Vás naše nabídka zaujala nám zašlete Váš životopis na uvedený e-mail.

Těšíme se na spolupráci"

Bezbariérové pracoviště

Ano