Koordinátor zdravotní a sociální péče - práce pro OZP

  • Tapiko s.r.o
  • Budějovická, Praha 4-Michle, Česko
  • Led 17, 2019
Plný nebo částečný úvazek Klientský servis Kvalifikované práce Odborná kvalifikace Služby Zdravotnictví, farmacie

Baví vás komunikovat se zákazníky, pomáhat jim hledat řešení a chcete uplatnit své sociální či zdravotnické vzdělání ve stabilní a perspektivní společnosti? Provozujeme síť zdravotnických, terénních a pobytových zařízení v České republice a působíme v této oblasti již několik let. Nyní hledáme novou kolegyni/kolegu, který nám pomůže s klienty na telefonu.

Pozice je vhodná pro OZP, s docházením do firmy s bezbariérovým přístupem.

Náplň práce:

  • úspěšné vyřizování poptávek klientů po zdravotní a sociální péči
  • představení služeb a zajištění smluvního partnera
  • práce s interním informačním systémem, správa databáze kontaktů,
  • sledování kapacity v jednotlivých zařízeních

Požadavky na nového kolegu:

  • vzdělání a praxe v oblasti sociální péče (odborná způsobilost dle zákona 108/2006 Sb. o sociálních službách) nebo zdravotnictví (všeobecná zdravotní sestra)
  • přátelská, otevřená osobnost, příjemné vystupování, výborné komunikační schopnosti
  • organizační schopnosti, chuť učit se novým věcem a pracovat na sobě
  • uživatelská znalost práce s PC
  • orientace v systému zdravotní péče, zkušenost v oblasti zákaznické podpory a AJ výhodou

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr v příjemném kolektivu a bezbariérovém prostředí u metra Pankrác
  • možnost zkráceného úvazku i home office
  • zaměstnanecké benefity (stravenky 100 Kč, Multisport karta plně hrazená zaměstnavatelem, nápoje na pracovišti, vzdělávání…)
  • možnost profesního růstu a odborného rozvoje

Bezbariérové pracoviště

Ano

Práce z domu

Ano