Řidič/ka (OZP) – Praha– skupina B

  • Entre Direct Marketing s.r.o.
  • Praha, Česko
  • Lis 22, 2018
Částečný úvazek Doprava a zásobování

Společnost EDM s.r.o. přijme pro pobočky v Praze nové kolegy na pozice ŘIDIČ/ŘIDIČKA - OZP (invalidní důchodce).

Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.

Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden).

Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou.

Hodinová mzda: 120 Kč, po zkušební době 140,-Kč/hod.

 Nástup: ihned nebo dohodou.

Náplň práce: svoz zásilek od klientů a odvoz na poštovní depo, rozvoz zásilek ke klientům. Jedná o pravidelné předem naplánované neměnící se trasy.

Požadavky: dobrá znalost Prahy a okolí, příjemné vystupování (kontakt se zákazníkem), zodpovědnost za svěřené úkoly, čistý trestní rejstřík, řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme: pohodovou práci, příjemný kolektiv, stravenky.

PRO NÁS NENÍ HANDICAP PROBLÉM, pošlete nám svůj životopis. Těšíme se na setkání s Vámi.

kontakt: Ing. Gabriela Machová, personální manažer,

gabriela.machova@edm-sro.cz nebo volejte tel.č. 725 212 200.