ASISTENTKA (OZP) PRAHA - zkrácený úvazek

  • Entre Direct Marketing s.r.o.
  • Praha 6, Česko
  • Čnc 02, 2018
Částečný úvazek Administrativa

Popis pracovní nabídky

PRO NÁS NENÍ HANDICAP PROBLÉM.....

Společnost EDM s.r.o. přijme pro svou pobočku v Praze nového kolegu/kolegyni na pozici ASISTENT/ASISTENTKA

Tato pozice je vymezena pro osoby zdravotně postižené v invalidním důchodu

Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden)

Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou

Náplň práce: Administrativní podpora vedení společnost

Požadavky: velmi dobrá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint), psaní všemi deseti výhodou,    příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost za svěřené úkoly, pečlivost.

Nabízíme: služební PC a mobil ( výhodný tarif pro rodinu ), stravenky (85 Kč/den ), příjemné pracovní klima

Místo výkonu práce: Šárka Business Park, Lužná 591, 160 00 Praha 6

Kontaktní osoba: Ing. Gabriela Machová, gabriela.machova@edm-sro.cz, tel: 725 212 200

Pošlete mi prosím Váš životopis.Těším se na setkání s Vámi.

Bezbariérové pracoviště

Ano

Práce z domu

Ano