Recepční /office assistant - práce pro OZP

  • Ambeat Capital, Ltd.
  • Budějovická 778/3, Praha 4, Česko
  • Kvě 23, 2018
Plný nebo částečný úvazek Administrativa

Pro naši společnost, která působí především ve službách ve zdravotnictví, ale i v oblasti IT, hledáme
kolegyni na pozici recepční/office asistentky. Očekáváme, že budete srdcem naší kanceláře, spojnicí
mezi našimi společnostmi, dobrou duší, která pomůže, vysvětlí, zařídí. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním hendikepem, kterým bychom ji tímto rádi nabídli.

Co Vás čeká?
- zajištění plynulého chodu recepce
- přijímání a uvádění návštěv
- vyřizování a evidence pošty
- příprava zasedacích místností, občerstvení
- administrativní podpora Office managerky
- komunikace se správou budovy
- objednávání kancelářských potřeb
- objednávky kurýrů, taxi
- a další ad hoc úkoly, dle potřeby

Co od Vás očekáváme?
- SŠ vzdělání
- příjemné vystupování
- výborné komunikační a organizační dovednosti
- samostatné uvažování
- ochotu učit se novým věcem
- praxe v administrativě výhodou

Co nabízíme?
- příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti s perspektivou
- přátelský kolektiv
- zajímavou a různorodou práci
- možnost profesního růstu
- firemní benefity (stravenky, Multisport)
- firemní vzdělávání
- sídlo společnosti s dobrou dopravní dostupností: Budějovická 3, Praha 4

Bezbariérové pracoviště

Ano