Pracovník/ce Infolinky Komerční banky, Liberec

  • Komerční banka, a.s.
  • Liberec, Česko
  • Led 26, 2018
Plný úvazek Administrativa Bankovnictví Klientský servis

KONTAKTNÍ CENTRUM KOMERČNÍ BANKY V LIBERCI HLEDÁ NOVÉ KOLEGY S CHUTÍ PRACOVAT PRO JEDNOHO Z NEJLEPŠÍCH ZAMĚSTNAVATELŮ.

PŘÍLEŽITOST PRO ZÁJEMCE BEZ PŘEDCHOZÍCH ZKUŠENOSTÍ Z OBORU! VŠE VÁS RÁDI NAUČÍME! PODMÍNKOU JE POUZE MATURITNÍ ZKOUŠKA.

Pošlete nám životopis s motivačním dopisem. Zavoláme Vám zpět!

Náplň práce:

*Komunikace s klienty na příchozí lince
*Prodej produktů a služeb „na míru“ – ukážeme Vám, že i prodej se dá dělat jinak
*Dodržujeme pravidlo – klient je pro nás na prvním místě!
*Ctíme klientovy potřeby a podle toho se ke klientům chováme.

Co získáte:

*Hlavní pracovní poměr v Komerční bance a zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny - držitele aktuálních ocenění Banka roku 2017 a TOP zaměstnavatel 2017
*Kvalitní úvodní zaškolení
*Zkušenosti v oblasti komunikace a prodeje
*Garantovaný výplatní termín k 6. dni v měsíci
*5 týdnů dovolené a až 3 dny zdravotního volna
*Práce v centru města
*Možnost kariérního růstu
*Fixní mzdu 18.000 Kč s možností navýšení po půl roce
*Čtvrtletní bonusy dle výkonu
*Stravenky v hodnotě 95 Kč/pracovní den, plně hrazeny zaměstnavatelem
*Příspěvky na volnočasové aktivity (systém Cafeteria)
*Zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték
*Příspěvky na penzijní a životní pojištění
*Mnoho dalších výhod v rámci Cafeterie