Jak objednat služby na portálu OZPprace.cz

1. Založení firemního účtu

1.1 Kde vytvořit profil

K objednání služeb OZPprace.cz je třeba vytvořit si firemní profil - velmi snadno přes tlačítko Vytvořit účet. K firemnímu účtu vyberete typ Zaměstnavatel.

 

 

 

1.2 Formulář k profilu

Ve formuláři stačí vyplnit základní informace - Název firmy, IČ a email + heslo, které budou soužit jako vaše přístupové údaje pro přihlášení na portál.

1.3 Váš firemní účet

Na svém účtu pak budete moci sledovat přehled, kolik pracovních nabídek jste vystavili, kolik lidí si ji prohlédlo, kolik jich kliklo na odpověď a kolik zaslalo žádost o práci.

 

 

1.4 Úpravy firemního profilu 

V profilu společnosti si pak můžete doplnit firemní logo, web, telefon a popis, čím se vaše firma zabývá, případně jak dlouho je na trhu a další informace, kterými můžete uchazeče o práci u vás zaujmout.

2. Objednávka služeb

2.1 Přihlášení 

Pokud nejste právě přihlášeni, učiňte tak přes tlačítko Přihlásit se a využijte email a heslo, které jste vyplnili do firemního profilu.

 

2.2 Kde vytvořit nabídku práce

V případě, že chcete zadat inzerát s pracovní nabídkou, můžete využít ve vašem účtu přímo záložku Nabídky práce - Vytvořit nabídku práce. Případně se k témuž dostanete přes záložku Pro firmy - Produkty a ceník, kde si vyberete služby, o které máte zájem.

 

 

2.3 Formulář inzerátu 

Ve formuláři Vytvořit nabídku práce si předpřipravíte váš pracovní inzerát - vyplníte název pracovní pozice, typ úvazku (plný, zkrácený…), apod. Výslednou podobu si prohlédnete v náhledu, v případě potřeby doupravíte. Tlačítkem Zveřejnit se dostanete k platbě (do Pokladny).

 

2.4 Odeslání objednávky

Pokladna zobrazí shrnutí vaší objednávky - vybraný balíček služeb a cenu. Můžete zde také uplatnit slevový kód, pokud jste jej obdrželi do emailu v některé z akčních nabídek. Stisknutím tlačítka Objednat potvrdíte svou objednávku.

2.5 Obdržení platebních údajů

Na základě této objednávky vám kolegyně připraví a zašle na vámi uvedený email potřebné platební údaje (částku, variabilní symbol, číslo účtu…).

2.6 Zveřejnění inzerátu

Po obdržení plateb za služby na náš účet na vámi uvedený email dojde potvrzení o tom, že platba proběhla v pořádku, vámi vybrané služby jsou aktivní a zároveň zpráva, že váš inzerát byl automaticky zveřejněn a pro případné úpravy se můžete přihlásit do vašeho účtu. Poté vám zašleme daňový doklad.