Good Sailors, s r.o.

  • Provaznická 737/12, 405 02 Děčín 1

Vznikli jsme v roce 2002 jako firma poskytující služby v oblasti IT konzultací a vývoje aplikací. Realizovali jsme různé projekty pro velké i malé firmy v ČR. A pak se to stalo. Přidal se k nám nový programátor - náš dnešní CTO - Jirka Maule, který je na vozíku. A nás napadlo, že by bylo skvělé propojit podnikání a podporu hendikepovaných.

Jak to dopadlo? Skvěle! Máme za sebou více než 100 IT projektů pro nejvýznamnější společnosti v Česku, získali jsme za náš unikátní přístup zapojení hendikepovaných do "ostrého businessu" řadu ocenění a naše služby rozšiřujeme pomalu i mimo svět nul a jedniček. I díky našim hendikepům a zkušenostem máme priority dobře srovnané, víme co je důležité a umíme klientům vymyslet projekty, které skutečně dávají smysl.

A proč Good Sailors? Jsme prostě dobří námořníci, kteří nebojují s tím, co jim příroda staví do cesty, ale využívají to jako svou výhodu. My jen máme místo nepřízně počasí na moři nepřízeň osudu hendikepovaných. A jako správní námořníci se snažíme z těchto podmínek získat to nejlepší.