DISPOSERVIS s.r.o.

DISPOSERVIS s.r.o. Praha, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Praze.  Práce na poloviční úvazek  20 hodin týdně  vhodná i pro absolventy, odměna  110,- Kč na hodinu , v případě práce přesčas prémie dle odpracované doby, možný výdělek  9.000,- až 15.000,- měsíčně . Po dohodě je možný i kratší úvazek (10 hodin/4.500,- Kč měsíčně). BENEFITY:  mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci. Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax a DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.
DISPOSERVIS s.r.o. Děčín, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Děčíně.  Práce na zkrácený úvazek, výdělek  4.000,- až 6.000,- Kč měsíčně .  Po dohodě je možný i delší úvazek cca 20 hodin týdně s výdělkem  9.000,- až 15.000,- Kč . BENEFITY: mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci.  Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax, DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.
DISPOSERVIS s.r.o. Trutnov, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Trutnově.  Práce na zkrácený úvazek, výdělek  4.000,- až 6.000,- Kč měsíčně .  Po dohodě je možný i delší úvazek cca 20 hodin týdně s výdělkem  9.000,- až 15.000,- Kč . BENEFITY: mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci.  Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax, DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.
DISPOSERVIS s.r.o. Kolín, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Kolíně.  Práce na zkrácený úvazek, výdělek  4.000,- až 6.000,- Kč měsíčně .  Po dohodě je možný i delší úvazek cca 20 hodin týdně s výdělkem  9.000,- až 15.000,- Kč . BENEFITY: mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci.  Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax, DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.
DISPOSERVIS s.r.o. Ostrava, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Ostravě.  Práce na zkrácený úvazek, výdělek  4.000,- až 6.000,- Kč měsíčně .  Po dohodě je možný i delší úvazek cca 20 hodin týdně s výdělkem  9.000,- až 15.000,- Kč . BENEFITY: mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci. Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax, DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.
DISPOSERVIS s.r.o. Brno, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Brně.  Práce na poloviční úvazek  20 hodin týdně  vhodná i pro absolventy, odměna  110,- Kč na hodinu , v případě práce přesčas prémie dle odpracované doby, možný výdělek  9.000,- až 15.000,- měsíčně . Po dohodě je možný i kratší úvazek (10 hodin/4.500,- Kč měsíčně). BENEFITY:  mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci. Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax a DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.
DISPOSERVIS s.r.o. Karlovy Vary, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Karlových Varech.  Práce na zkrácený úvazek, výdělek  4.000,- až 6.000,- Kč měsíčně .  Po dohodě je možný i delší úvazek cca 20 hodin týdně s výdělkem  9.000,- až 15.000,- Kč . BENEFITY: mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci.  Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax, DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.
DISPOSERVIS s.r.o. Hradec Králové, Česko
Lis 01, 2017
Částečný úvazek
Sháníme schopné kolegy do našeho týmu pro objednávání a zakládání zboží v hobby marketech v Hradci Králové.  Práce na zkrácený úvazek, výdělek  4.000,- až 6.000,- Kč měsíčně .  Po dohodě je možný i delší úvazek cca 20 hodin týdně s výdělkem  9.000,- až 15.000,- Kč . BENEFITY: mobilní telefon, firemní oblečení, pružná pracovní doba, práce pouze ve všední dny a jen přes den, nikoli v noci.  Aktuálně zastupujeme společnosti dodávající do prodejen Hornbach, Bauhaus, OBI, UNI Hobby, Globus, Baumax, DEK. - Prvotní kontakt prosím emailem, není možné odpovídat na všechny telefonáty, ozveme se Vám vždy. Více o naší společnosti také na webových stránkách www.disposervis.cz, těšíme se na spolupráci.