AHC a.s.

Jsme stejní jako vy. Obyčejní lidé. Dohromady nás svedlo podobné vnímání světa, profesní zaměření a vnitřní touha pomáhat druhým. Prozkoumali jsme vize každého z nás a došli k jasnému cíli. Svoji pozornost chceme zaměřit na potřeby seniorů. Každý z nás se dožije věku, kdy obstarat sebe sama začne být nad jeho síly. Pak přijde vhod pomocná ruka. A přesně takovýma rukama chceme být my. Tak vznikla myšlenka Senior center. Domovů pro lidi, kteří kvůli věku už nemohou být sami.

Slovo domov v nás budí představu pohodlí a bezpečí. Proto děláme vše, co je v našich silách, aby se u nás klienti cítili jako ve skutečném domově. Neskromně musíme podotknout, že se nám to daří. Spokojené úsměvy našich babiček a dědečků to dávají jasně najevo. Jak jsme toho docílili? Péčí. Ochotou. Laskavostí.

Kombinovat profesionální zdravotní a sociální služby s lidským přístupem je snadné pro toho, kdo dělá svojí práci rád. A my ji rádi děláme. Svá vlastní trápení a starosti necháváme venku za dveřmi. Díky tomu jsme i my sami součástí našich druhých domovů. Našich náhradních rodin. Mít takovou práci je dar. Dar, za který děkujeme každý den a každému, kdo je s námi.

Naše zařízení máme po celé ČR  https://www.ahc.cz/sit-zarizeni

AHC a.s. Praha, Česko
Led 07, 2021
Částečný úvazek
Vaším úkolem bude příprava dokumentace ke skenování – počítání dokumentů, třídění dokumentů, obsluha PC a tiskárny, zapisování dat do interního systému, kontrola správnosti naskenovaných dokumentů – potvrzení správnosti skenování a obsahu dokumentu po skenování před automatizovanou kontrolou, práce s tabulkami apod. Požadavky: základní znalost práce na PC a obsluhy skeneru, tiskárny samostatnost, pečlivost a důraz na detail ochota a chuť pracovat Nabízíme: příjemné, čisté pracovní prostředí sídlo firmy s dobrou dopravní obslužností přátelský kolektiv odpovídající ohodnocení
AHC a.s. Praha, Česko
Led 07, 2021
Částečný úvazek
Na výpomoc s tříděním dokumentů hledáme spolehlivou posilu do našeho týmu v Praze. Vaším úkolem bude jednoduchá manuální práce se spisy - jejich roztřídění a skartace Požadavky: spolehlivá docházka a dobrá nálada jinak nic zvláštního nepotřebujeme   Nabízíme: jednoduchou práci, prima partu, příjemnou náladu v týmu, dobrá doprava  do práce, výplatu včas na účtu.
AHC a.s. Trutnov, Česko
Led 07, 2021
Částečný úvazek
Vaším úkolem bude zajištění plynulého chodu recepce, přijímání, evidence a uvádění návštěv,  třídění došlé pošty, přepojování hovorů a další úkoly dle aktuální situace. Požadavky: SŠ vzdělání příjemné vystupování výborné komunikační a organizační dovednosti samostatné uvažování ochotu učit se novým věcem praxe v administrativě výhodou Nabízíme: příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti s perspektivou přátelský kolektiv zajímavou a různorodou práci sídlo společnosti s dobrou dopravní obslužností