AHC a.s.

Jsme stejní jako vy. Obyčejní lidé. Dohromady nás svedlo podobné vnímání světa, profesní zaměření a vnitřní touha pomáhat druhým. Prozkoumali jsme vize každého z nás a došli k jasnému cíli. Svoji pozornost chceme zaměřit na potřeby seniorů. Každý z nás se dožije věku, kdy obstarat sebe sama začne být nad jeho síly. Pak přijde vhod pomocná ruka. A přesně takovýma rukama chceme být my. Tak vznikla myšlenka Senior center. Domovů pro lidi, kteří kvůli věku už nemohou být sami.

Slovo domov v nás budí představu pohodlí a bezpečí. Proto děláme vše, co je v našich silách, aby se u nás klienti cítili jako ve skutečném domově. Neskromně musíme podotknout, že se nám to daří. Spokojené úsměvy našich babiček a dědečků to dávají jasně najevo. Jak jsme toho docílili? Péčí. Ochotou. Laskavostí.

Kombinovat profesionální zdravotní a sociální služby s lidským přístupem je snadné pro toho, kdo dělá svojí práci rád. A my ji rádi děláme. Svá vlastní trápení a starosti necháváme venku za dveřmi. Díky tomu jsme i my sami součástí našich druhých domovů. Našich náhradních rodin. Mít takovou práci je dar. Dar, za který děkujeme každý den a každému, kdo je s námi.

Naše zařízení máme po celé ČR  https://www.ahc.cz/sit-zarizeni