4heat s.r.o.

Specialista na vytápění hal a průmyslových objektů ... více na www.4heat.cz. Zaměstnáváme více než 50% osob zdravotně postižených či znevýhodněných.

4heat s.r.o. Kolín, Česko
Bře 15, 2018
Částečný úvazek
Jsme společnost, která zaměstnává osoby se zdravotním postižením a osoby zdravotně znevýhodněné. Zabýváme se dodávkami vytápění pro průmyslové objekty. V současné době hledáme kandidáta na pozici Asistent/-ka obchodu z Kolína a okolí, který bude schopen vykonávat práci nejdříve z domu formou home-office a později z nově vzniklé kanceláře v Kolíně. Popis pozice: Práce se SW, který monitoruje stavební projekty v rámci ČR, zápis do systému a komunikace o projektech a potenciálních zakázkách s obchodníkem, telefonická komunikace s investory, generálními dodavateli, architekty … (dohledávání info na Googlu) ohledně konkrétních projektů (co se bude stavět, která montážní firma má na starosti, kdo bude stavbu realizovat, zda bude na stavbě naše zařízení …) příprava podkladů pro obchodníka, aby mohl poptávku převzít a zpracovávat nabídku.   Požadavky na kandidáta: SOU s maturitou /SŠ vzdělání znalost práce na PC - Word, Excel výhodou praxe v oblasti komunikace se zákazníky, zákaznického servisu komunikativní člověk, který se nebojí telefonovat   Nabízíme: Pracovní úvazek  6h nebo 8h dle dohody Mzda podle úvazku a zkušeností  od 15.000,- Kč 5x sick days odměny za výsledky firmy, mimořádnou práci, výkony, loajalitu.
4heat s.r.o. Ječná 29A, Brno-Řečkovice a Mokrá Hora, Česko
Bře 07, 2018
Plný úvazek
Administrativa/koordinace zakázek Příjem zakázky (od obchodníků, zadání do systému Pohoda) Zajištění objednání zakázky  Dohled nad termíny – dodání zboží od dodavatelů, splnění termínu pro zákazníka ... Komunikace se zákazníky o termínu dodání zboží, předmětu, změnách, komunikace s obchodníky o dodávce zboží Zákaznický servis – řešení přání a požadavků zákazníka Servis pro obchodníky – zajištění perfektního  bezproblémového dodání zboží tak, aby vše odešlo včas, bez zmatku, v termínu, úplně …. tj. bude řešit problémy a hledat cesty ke spokojenosti jak našich obchodníků tak i zákazníka V případě komplikací s naskladněním zboží  - řešení situace ve skladu. Jaké jsou potřeba vlastnosti: Multi-tasking Důkladnost Zbytečně se nestresovat z problémů, ale hledat řešení Mít trochu technické myšlení, nebát se technických věcí Důležitá je empatie vůči zákazníkovi Důslednost Znalosti SŠ vzdělání Práce s PC  (MS Office, Outlook, výhodou ne však podmínkou znalost SW Pohoda) Organizace času a plánování Řidičský průkaz sk. B Nabízíme: Pracovní úvazek  6h nebo 8h dle dohody Mzda podle úvazku a zkušeností  od 18.000,- Kč stravenky, 5x sick days odměny za výsledky firmy, mimořádnou práci, výkony, loajalitu.