CertiCon a.s.

CertiCon je česká vědecko-technologická společnost působící na trhu od roku 1996. Zaměřujeme se na komplexní služby v oblasti návrhu, vývoje, diagnostiky a automatického testování softwaru pro velké mezinárodní klienty z oblasti zdravotnictví, telekomunikací i automobilového či leteckého průmyslu.

Mezi vlastní řešení, která vyvíjíme a uvádíme na trh, patří zejména produkty v oblasti počítačového vidění, aplikace pro telemedicínu či systémy pro optimalizaci výroby v rámci iniciativy Průmysl 4.0.

Výsledky naší práce mají přímý dopad na zdraví a kvalitu života lidí po celém světě. Ať už se jedná o software pro kardiostimulátory, automobily, železniční dopravu nebo analýzu obrazu z kamerových systémů v rámci „chytrých měst“, naše řešení umožňují okamžité využití v reálném prostředí.

Úzká spolupráce s univerzitami a výzkumnými ústavy umožňuje CertiConu poskytovat unikátní řešení na mezinárodní úrovni. Předseda představenstva, pan profesor Vladimír Mařík, působí jako vědecký ředitel CIIRC ČVUT a je uznávanou osobností.