Ambeat Invest

V roce 2011 jsme založili společnost AHC a.s. se zaměřením na oblast dlouhodobé lůžkové a terénní péče. Doposud jsme vybudovali síť 29 zařízení a poboček poskytujících jak dlouhodobou pobytovou, tak terénní zdravotní a sociální péči, a to včetně péče hospicové. Stali jsme se tak jedním z nejvýznamnějších soukromých poskytovatelů služeb v této oblasti v České republice.

V roce 2020 jsme vytvořili prostor pro investování do oboru pobytových zařízení dlouhodobé péče i pro externí institucionální a kvalifikované investory. Oddělili jsme služby poskytovatele zdravotních a sociálních služeb od vlastních nemovitostí, ve kterých je péče poskytována a nemovitosti jsme vložili do fondu kvalifikovaných investorů Ambeat Invest SICAV a.s. I. Realitní podfond.

Ambeat Invest Praha, Česko
Lis 23, 2020
Částečný úvazek
Vaším úkolem bude pomáhat kolegům s administrativou, zpracovávat různá data na počítači, zajišťování občerstvení pro návštěvy a obchodní partnery. Domlouvání obchodních jednání a pořizování zápisů z jednání. Objednávání kancelářských potřeb.   Požadavky: SŠ s maturitou pracovitost, pečlivost, spolehlivost schopnost a ochota se rychle učit schopnost pracovat samostatně i v týmu znalost práce na počítači (Word, Excel..)   Nabízíme: příjemné pracovní prostředí ve stabilní společnosti s perspektivou přátelský kolektiv zajímavou a různorodou práci možnost profesního růstu sídlo společnosti s dobrou...