Endorphin Republic

Jsme území, země zaslíbená, teritorium a základna pro všechny, kdo dávají sportu i životu maximum a vždy jsou připraveni posunout své hranice. Tam, kde stříkají endorphiny smíchané s potem, tam kde vznikají ty nejsilnější zážitky a pocity svobody i štěstí, tam jsme my.

Vybíráme pro vás ty nejlepší značky

V Endorphin Republic děláme vše pro to, abyste si své další dobrodružství na kole, při běhu, zdolávání horských vrcholů nebo sjezdu čerstvým prašanem užili naplno. Na našich 4 kamenných prodejnách i na e-shopu máme nachystané špičkové vybavení, které vám umožní dostat se dál. 

Každou sezónu pečlivě vybíráme po celém světě technologicky nejvyspělejší značky, které pak dovážíme do ČR. Už 15 let jsme například exkluzivním distributorem SCOTT, této značce proto opravdu rozumíme.

Prémiové služby pro nevšední zážitky

Širokou nabídkou sportovních i lifestyle produktů naše služby teprve začínají. Na každé prodejně jsou vám k dispozici zkušení kolegové, co vám poradí a pomohou s výběrem. Zároveň máme v Praze, Brně i Olomouci precizní servis, kde se za pomoci špičkových strojů postaráme o vaše kola, lyže a další vybavení.