Entre Direct Marketing s.r.o.

Od roku 1992 poskytujeme pro naše klienty služby spojené se zpracováním dokumentů – podatelny, výpravny, poštovné, reprografické služby, archivace, digitalizace a také elektronickou spisovou službu.

  • v roce 2015 přesáhl počet zaměstnanců EDM se zdravotním postižením 50% a můžeme tak poskytovat naše služby v režimu náhradního plnění.
  • na stránkách www.centrum-tisku-praha.cz najdete veškeré informace o našich tiskových a reprografických službách
  • poskytujeme také službu dosilka.cz, kde za Vás vyzvedneme a naskenujeme zásilky, takže již nikdy nebudete muset na poštu

 

Pracujeme pro řadu významných klientů v samotných  administrativních budovách nebo poskytujeme tzv. offsite služby, kdy pro klienty zajišťujeme zpracování dokumentů na externích pracovištích.

Mezi nejznámější  současné či minulé klienty  patří:

ŠKODA Auto Mladá Boleslav, HSBC a FIO Banka, AIG, Accenture Services, Bosch, Adidas, HP, LG, CISCO, Marriott hotel, U.S. Steel a řada dalších.

 

Entre Direct Marketing s.r.o. Mariánské náměstí 2/2, Staré Město, Česko
Dub 10, 2019
Částečný úvazek
Společnost EDM s.r.o. přijme pro pracoviště v Praze 1(MHMP) nového kolegu/kolegyni na pozici Pracovník přípravy tisku.   Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu. Práce na poloviční úvazek (20 hod./týden). Pracovní smlouva na dobu určitou, s prodloužením v případě spokojenosti na dobu neurčitou. Hodinová mzda 120,-Kč/hod. Nástup: ihned nebo dohodou.   Náplň práce : Tisk dokumentů pro pražský magistrát Skenování dokumentů, úpravy dokumentů Drobná administrativa   Požadavky:  příjemné vystupování, ochota učit se novým věcem, zodpovědnost za svěřené úkoly. Nabízíme : příjemný kolektiv, stravenky, pohodovou práci.