Sales24, s.r.o.

Jsme moderní, ale tak trochu jiní.. Většinu našich zaměstnanců tvoří osoby se zdravotním postižením, dlouhodobě nezaměstnaní, nebo sociálně ohrožení. 80% zisku reinvestujeme zpět do našich zaměstnanců a do rozvoje společnosti. Vyzkoušejte naše služby!

Sales24, s.r.o. Praha
Bře 12, 2019
Částečný úvazek
Sociální firma Kolibřík  otevírá výběrové řízení na pozici  specialisty pro backoffice . Výkon práce je v místě našeho partnera – zavedené bankovní společnosti. Nový kolega bude součástí přátelského týmu pracujícího na administrativních úkonech v oddělení stížností. Co bude náplní Vaší práce: Stanete se nedílnou součástí Back Office týmu, ve kterém budete pomáhat klientům partnera v řešení jejich dotazů a nároků Komunikace emailovou, telefonní i dopisovou formou Zapisování informací do systému Koho hledáme: Jste komunikativní, empatický a pozitivně naladěný člověk, který se rád přiučí novým věcem Český jazyk v mluvené i psané formě Vám nedělá problém PC a MS Office pro Vás není novinkou a na internetu jste jako doma Máte středoškolské vzdělání zakončené maturitou Máte čistý trestní a insolvenční rejstřík  Co Vám nabídneme: Zajímavou práci, do které se budete ráno těšit Po zaškolení možnost práce z domova Skvělé finanční ohodnocení + benefity Jistotu, stabilitu a férové jednání Bezpečí pracovní smlouvy se sociální firmou a zázemí stabilní banky (našeho partnera) V případě zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na náš email.
Sales24, s.r.o. Radlická, Praha-Smíchov, Česko
Bře 02, 2019
Částečný úvazek
Sociální firma Kolibřík  otevírá výběrové řízení na pozici  specialisty pro backoffice . Výkon práce je v místě našeho partnera – zavedené bankovní společnosti. Nový kolega bude součástí přátelského týmu pracujícího na administrativních úkonech v oddělení stížností. Co bude náplní Vaší práce: Stanete se nedílnou součástí Back Office týmu, ve kterém budete pomáhat klientům partnera v řešení jejich dotazů a nároků Komunikace emailovou, telefonní i dopisovou formou Zapisování informací do systému Koho hledáme: Jste komunikativní, empatický a pozitivně naladěný člověk, který se rád přiučí novým věcem Český jazyk v mluvené i psané formě Vám nedělá problém PC a MS Office pro Vás není novinkou a na internetu jste jako doma Máte středoškolské vzdělání zakončené maturitou Co Vám nabídneme: Zajímavou práci, do které se budete ráno těšit Po zaškolení možnost práce z domova Skvělé finanční ohodnocení + benefity Jistotu, stabilitu a férové jednání Bezpečí pracovní smlouvy se sociální firmou a zázemí stabilní banky (našeho partnera) V případě zájmu nám prosím zašlete Váš životopis na náš email.