TyfloCentrum Ústí nad Labem, o.p.s.

TyfloCentrum Ústí nad Labem o.p.s. je obecně prospěšná společnost, poskytující služby pro nevidomé a slabozraké občany Ústeckého kraje.

 

Naším posláním je podporovat tyto osoby v jejich integraci do společnosti, tzn. poskytovat praktickou pomoc při řešení konkrétních problémů v každodenním životě, zejména při zvládání náročných nebo nestandardních situací. Jsme jedinou organizací v kraji, která pro klienty poskytuje osobní doprovody (tzv. průvodcovské a předčitatelské služby) a jsme jednou ze dvou organizací, která poskytuje služby pro podporu soběstačnosti a samostatnosti apod. (tzv. sociální rehabilitaci). Také poskytujeme další doplňkové služby, vč. volnočasových aktivit.

Jednou z našich činností je také chráněná dílna - masérna a pedikúra, kde zaměstnáváme 2 zrakově postižené maséry, 1 nevidomého maséra a zrakově postiženou recepční.  Nabízíme masáže firmám, i jednotlivcům. S většinou klientů máme dlouhodobé vztahy.

TyfloCentrum Ústí nad Labem, o.p.s. Ústí nad Labem, Česko
Čer 22, 2018
Plný nebo částečný úvazek
Do týmu zrakově postižených masérů hledáme třetího nevidomého či zrakově postiženého maséra. Jsme malý kolektiv s přátelskou atmosférou. Nabízíme příjemné prostředí, stabilní zázemí, neustálou podporu ze strany recepční během pracovní doby.   Flexibilní pracovní doba dle dohody, součástí práce může být i dojezd do firem s doprovodem. Nabídka na plný nebo částečný pracovní úvazek, práce na smlouvu.  Nástup možný ihned. Náplň práce: relaxační, sportovní masáže, lávové kameny, manuální lymfodrenáž, další techniky výhodou   Požadavky: rekvalifikační masérský kurz praxe vítána   V případě zájmu nás prosím kontaktujte na te.: 770 110 275 či na e-mail: honzatkova@tyflocentrumusti.cz.