nexum Trilog a. s.

Již přes 20 let působíme v oblasti vývoje webových a e-commerce řešení

Jsme certifikovaným partnerem Google, vytváříme weby na míru a eshopy na vlastní platformě webmium, výborně přizpůsobené pro český trh.


Pomocí dobře promyšlené strategie, různých forem propagace a následné péče jim zajistíme prodejní výkon, a tím pomáháme mnoha firmám rozjet podnikání naplno.

nexum Trilog a. s. Budějovická 778/3, Praha 4, Česko
Čnc 10, 2018
Plný nebo částečný úvazek
Chceme oživit náš tým a přivítat nový impuls. Rozvířit lehce stojaté vody čerstvými nápady a inovativním pohledem na naši práci. Máte hlavu plnou nápadů, elán a zkušenosti s návrhy wireframů, grafikou a kódováním v html a css? Toužíte profesně růst a uplatnit se ve firmě, kde vaše nápady dostanou zelenou? Pak jste náš člověk. PRACOVNÍ NÁPLŇ Návrhy wireframů, grafika a kódování v html a css. POŽADUJEME CO OD NOVÉHO GRAFIKA OČEKÁVÁME? Že ho práce bude bavit a uspokojovat. Tak jako nás. A také: grafické cítění, kreativní myšlení, smysl pro detail, pečlivost vyrovnanou, pozitivně naladěnou osobnost samostatnost i schopnost spolupracovat v týmu chuť vzdělávat se v nových technologiích Potřebné znalosti: znalost práce v Adobe (Photoshop, Ilustrator, Indesign) schopnost kódovat v HTML a CSS znalosti v oblasti responsivity Velmi oceníme tyto zkušenosti: znalost kompatibility prohlížečů a přístupnosti webů zkušenost s tvorbou corporate identity zkušenosti s UX a návrhy UI zkušenosti s tvorbou wireframů NABÍZÍME NA OPLÁTKU NABÍDNEME možnost naučit se nové věci a posouvat se dál veliké, vzdušné, světlé, parádní kanceláře výborná dopravní dostupnost (centrum Prahy, u metra Pankrác) obídky s příjemnými kolegy (v okolních restauracích opravdu skvěle vaří) stravenky (100,-) a v práci pitný režim (dobré kafe, spousta čajů, minerálky, cola…) sportovní odreagování (Multisport plně hrazená zaměstnavatelem, možnost přikoupit pro doprovodnou osobu a děti) a různorodé společné akce služební notebook a mobilní telefon možnost home office, po dohodě flexibilní pracovní doba (ne, nemáme “píchačky”) pracovní smlouvu na HPP či externí spolupráci (IČO) Pokud máte chuť s námi budovat značku a tvořit smysluplné věci, zašlete prosím svůj životopis a ukázky práce. Další podrobnosti spolupráce rádi probereme osobně.
nexum Trilog a. s. Budějovická 778/3, Praha 4, Česko
Čnc 10, 2018
Plný nebo částečný úvazek
PRACOVNÍ NÁPLŇ S námi se dostanete k rozvoji zajímavého rozběhnutého projektu v oblasti zdravotní péče, který plánujeme rozšiřovat o zajímavé technologie, jako je GPS tracking, monitoring pacientů a další rozvíjení moderní oblasti telemedicíny a dálkového dohledu. PODÍLEJTE SE S NÁMI NA VZNIKU PROJEKTU NA NEJNOVĚJŠÍ PLATFORMĚ MICROSOFTU - ASP.NET Core 2.0! POŽADUJEME zkušenosti s programováním v .NET / C# dobrou znalost Entity Framework / ASP.NET MVC / ASP.NET Web API chuť vzdělávat se v nových technologiích umět si stanovit priority proaktivitu a zodpovědnost znalost AJ na úrovni čtení dokumentace Výhodou : znalost Java Script (Angular, Coffee Script) znalost Microsoft Azure znalost Visual Studio Team Services NABÍZÍME práce na systému v oblasti zdravotnictví, který má smysl možnost naučit se nové věci a posouvat se dál veliké, vzdušné, světlé, parádní kanceláře výborná dopravní dostupnost (centrum Prahy, u metra Pankrác) obídky s příjemnými kolegy (v okolních restauracích opravdu skvěle vaří) stravenky (100,-) a v práci pitný režim (dobré kafe, spousta čajů, minerálky, cola…) sportovní odreagování (Multisport plně hrazená zaměstnavatelem, možnost přikoupit pro doprovodnou osobu a děti) a různorodé společné akce služební notebook a mobilní telefon možnost home office, po dohodě flexibilní pracovní doba (ne, nemáme “píchačky”) pracovní smlouvu na HPP či externí spolupráci (IČO)