nexum Trilog a. s.

Již přes 20 let působíme v oblasti vývoje webových a e-commerce řešení

Jsme certifikovaným partnerem Google, vytváříme weby na míru a eshopy na vlastní platformě webmium, výborně přizpůsobené pro český trh.


Pomocí dobře promyšlené strategie, různých forem propagace a následné péče jim zajistíme prodejní výkon, a tím pomáháme mnoha firmám rozjet podnikání naplno.

nexum Trilog a. s. Praha 4, Česko
Pro 27, 2018
Plný úvazek
Komunikovat a pomáhat klientům tě baví? Zajímá tě svět online marketingu a máš obchodního ducha? Přidej se k nám. Pracovní náplň ‍Péče o stávající firemní klienty Pomoc klientům s online propagací Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci klientského kmene Zpracovávání cenových nabídek Pravidelný reporting Požadujeme ‍SŠ/VŠ Obchodní dovednosti Obecné znalosti principů fungování on-line marketingu (webových stránek, e-shopů, PPC) Zájem o oblast marketingu Uživatelská znalost MS Office Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť se učit Dobré komunikační schopnosti Nabízíme možnost naučit se nové věci a posouvat se dál veliké, vzdušné, světlé, parádní kanceláře výborná dopravní dostupnost (centrum Prahy, u metra Pankrác) obídky s příjemnými kolegy (v okolních restauracích opravdu skvěle vaří) stravenky (100,-) a v práci pitný režim (dobré kafe, spousta čajů, minerálky, cola…) sportovní odreagování (Multisport plně hrazená zaměstnavatelem, možnost přikoupit pro doprovodnou osobu a děti) a různorodé společné akce služební notebook a mobilní telefon možnost home office, po dohodě flexibilní pracovní doba (ne, nemáme “píchačky”)