Webnode CZ

Webnode je jedním z nejpoužívanějších nástrojů na tvorbu webových stránek na světě. Stále je u nás cítit atmosféra start-upu, i když je nás víc než 100. Nemáme tu žádná korporátní pravidla. Náš úspěch není příkladem zázraku, co se stal přes noc, ale příběhem o trpělivé poctivé práci. Není to jen produkt, ale hlavně parta skvělých lidí, které práce pekelně baví. Podařilo se nám vybudovat team, který rád zkouší nové věci a nebojí se neúspěchů. Přijď se k nám podívat nebo se k nám rovnou přidej!

S kolegy se bavíme nejen v zasedačkách, kuchyňkách, relaxačních zónách, ale také na terase při grilovačkách a team buildingových obědech. Jsme pyšní na profesionální a zároveň neformální pracoviště s přátelskou firemní kulturou a spoustou zábavy.   

Stanete se součástí Webnode mezinárodního týmu, který nabízí plné i flexibilní pracovní úvazky. Home office a pružná pracovní doba pro nás nejsou sprostá slova. Sedíme společně v open officech, kde má každý dostatek svého osobního prostoru. K udržení klidu a příjemného pracovního prostředí slouží nejen občerstvení na pracovišti jako jsou káva, voda, čerstvé ovoce, ale také například naše interní pravidlo "Flue rule". Jednoduše řečeno, pokud se někdo necítí být ve své kůži, může pracovat z domova.  

Zaměstnanci u nás pracují na zajímavé a různorodé práci, na větších i menších projektech. Denně se tu budete setkávat s lidmi z celého světa. Můžete se tak zdokonalovat ve svých jazykových dovednostech nenásilnou formou komunikace se svými kolegy nebo k tomu využít interní jazykové kurzy. Stmelujeme celý Webnode tým, a proto každý měsíc probíhají mezinárodní snídaně, v létě se sportuje a v zimě jezdí na hory. Prostě každý měsíc se ve Webnode něco děje. 

Webnode CZ Hlinky 70, Brno-střed, Česko
Čnc 10, 2018
Plný nebo částečný úvazek
"Poradíte mně, jak si vytvořit webové stránky pro mojí firmu?" "Nevím, co je to doména!" "Co musím udělat, aby byl můj web vyhledatelný přes Google?" Na takové a další otázky budeš odpovídat našim uživatelům. Staneš se jejich pomocníkem při vytváření a správě webových stránek. O čem to u nás je? O tom, že pravidla nejsou všechno; O srandě, kterou zažiješ na řadě akcí, které pořádáme; O flexibilitě – klidně pracuj o prázdninách z pláže; O neformální atmosféře a krásném prostředí blízko centra; O fajn lidech, kteří jsou nadšení pro stejnou věc; A o benefitech, které jsi jinde rozhodně nepotkal/a. Na čem bys pracoval/a? Především na podpoře uživatelů, kteří si na našem systému vytvářejí své webové stránky nebo hledají to správné řešení, to vše hlavně přes e-mail; Občas je potřeba něco přeložit; Když budeš chtít, můžeš nakouknout i do tajů marketingu a e-commerce. Jaké jsou naše požadavky? Mluvíš česky nebo slovensky na úrovni rodilého mluvčího; Nejsi lingvista, ale pravopisné chyby u tebe nenajdeme; Angličtina ti nedělá problém; Ovládáš práci na PC; Máš zkušenosti s komunikací se zákazníky; Měl/a bys být týmový hráč, odolný/á vůči stresu a proaktivní. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním hendikepem.