Webnode CZ

Webnode je jedním z nejpoužívanějších nástrojů na tvorbu webových stránek na světě. Stále je u nás cítit atmosféra start-upu, i když je nás víc než 100. Nemáme tu žádná korporátní pravidla. Náš úspěch není příkladem zázraku, co se stal přes noc, ale příběhem o trpělivé poctivé práci. Není to jen produkt, ale hlavně parta skvělých lidí, které práce pekelně baví. Podařilo se nám vybudovat team, který rád zkouší nové věci a nebojí se neúspěchů. Přijď se k nám podívat nebo se k nám rovnou přidej!

S kolegy se bavíme nejen v zasedačkách, kuchyňkách, relaxačních zónách, ale také na terase při grilovačkách a team buildingových obědech. Jsme pyšní na profesionální a zároveň neformální pracoviště s přátelskou firemní kulturou a spoustou zábavy.   

Stanete se součástí Webnode mezinárodního týmu, který nabízí plné i flexibilní pracovní úvazky. Home office a pružná pracovní doba pro nás nejsou sprostá slova. Sedíme společně v open officech, kde má každý dostatek svého osobního prostoru. K udržení klidu a příjemného pracovního prostředí slouží nejen občerstvení na pracovišti jako jsou káva, voda, čerstvé ovoce, ale také například naše interní pravidlo "Flue rule". Jednoduše řečeno, pokud se někdo necítí být ve své kůži, může pracovat z domova.  

Zaměstnanci u nás pracují na zajímavé a různorodé práci, na větších i menších projektech. Denně se tu budete setkávat s lidmi z celého světa. Můžete se tak zdokonalovat ve svých jazykových dovednostech nenásilnou formou komunikace se svými kolegy nebo k tomu využít interní jazykové kurzy. Stmelujeme celý Webnode tým, a proto každý měsíc probíhají mezinárodní snídaně, v létě se sportuje a v zimě jezdí na hory. Prostě každý měsíc se ve Webnode něco děje.