Tapiko s.r.o

Společnost Tapiko, s.r.o. vznikla v roce 2010 a od té doby se stala rostoucím podnikem, který zaměstnává více jak 60 zaměstnanců. Díky tomu to poměru pracovních sil v naší společnosti můžeme našim partnerům poskytovat služby a výrobky v režimu takzvaného náhradního plnění.

Naším cílem je poskytovat, kvalitní služby, produkty a být inovativní, proto našim zaměstnancům dáváme prostor k tvůrčí činnosti a osobnímu rozvoji.

Tapiko s.r.o Praha, Česko
Led 07, 2021
Částečný úvazek
Vaším úkolem bude příprava dokumentace ke skenování – počítání dokumentů, třídění dokumentů, obsluha PC a tiskárny, zapisování dat do interního systému, kontrola správnosti naskenovaných dokumentů – potvrzení správnosti skenování a obsahu dokumentu po skenování před automatizovanou kontrolou, práce s tabulkami apod. Požadavky: základní znalost práce na PC a obsluhy skeneru, tiskárny samostatnost, pečlivost a důraz na detail ochota a chuť pracovat Nabízíme: příjemné, čisté pracovní prostředí sídlo firmy s dobrou dopravní obslužností přátelský kolektiv odpovídající ohodnocení