Tapiko s.r.o

Tapiko s.r.o Budějovická 778/3, Praha 4, Česko
Čnc 10, 2018
Plný nebo částečný úvazek
Komunikovat a pomáhat klientům tě baví? Zajímá tě svět online marketingu a máš obchodního ducha? Přidej se k nám. PRACOVNÍ NÁPLŇ ‍Péče o stávající firemní klienty Pomoc klientům s online propagací Vyhledávání nových obchodních příležitostí v rámci klientského kmene Zpracovávání cenových nabídek Pravidelný reporting POŽADUJEME ‍SŠ/VŠ Obchodní dovednosti Obecné znalosti principů fungování on-line marketingu (webových stránek, e-shopů, PPC) Zájem o oblast marketingu Uživatelská znalost MS Office Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, chuť se učit Dobré komunikační schopnosti NABÍZÍME možnost naučit se nové věci a posouvat se dál veliké, vzdušné, světlé, parádní kanceláře výborná dopravní dostupnost (centrum Prahy, u metra Pankrác) obídky s příjemnými kolegy (v okolních restauracích opravdu skvěle vaří) stravenky (100,-) a v práci pitný režim (dobré kafe, spousta čajů, minerálky, cola…) sportovní odreagování (Multisport plně hrazená zaměstnavatelem, možnost přikoupit pro doprovodnou osobu a děti) a různorodé společné akce služební notebook a mobilní telefon možnost home office, po dohodě flexibilní pracovní doba (ne, nemáme “píchačky”) pracovní smlouvu na HPP či externí spolupráci (IČO)  
Tapiko s.r.o Budějovická 778/3, Praha 4, Česko
Čnc 10, 2018
Plný nebo částečný úvazek
PRACOVNÍ NÁPLŇ Hledáme do týmu nového kolegu, který nám pomůže s PPCčkama. Nemusíš se v PPC orientovat, o to se postaráme my. Od tebe potřebujeme chuť a zápal učit se nové věci. Pokud studuješ nevadí, potkáme se u nás na zkrácený úvazek. Budeš komunikovat s klienty Budeš optimalizovat kampaně stávajících malých i velkých klientů Budeš nastavovat kampaně pro nové klienty Budeš se podílet na návrhu strategie pro ně. Budeš tvořit výkonnostní i brandové kampaně. Budeš posouvat klienty v před. POŽADUJEME Nepotřebujeme profíka v PPC (Zkušenost s AdWords, Sklik a Analytics je vítaná) Samostatnost a chuť řešit věci. Schopnost mluvit s klientem. Dokážeš se nad věcmi zamyslet z různých pohledů? A hledat nové cesty? NABÍZÍME Fajn kanceláře kousek od metra Pankrác. Staneš se profíkem v online marketingu. Růstu se u nás meze nekladou. Školení od Google a dalších Aby nebyl hlad, tak stravenky. Mobilní telefon a notebook. Máme homeoffice dle potřeby. Fajn kolektiv
Tapiko s.r.o Budějovická 778/3, Praha 4, Česko
Čnc 10, 2018
Plný nebo částečný úvazek
PRACOVNÍ NÁPLŇ Máme tu pár projektů, které potřebují skvělé vedení. Hledáme otevřenou hlavu plnou nápadů, které budeme společně realizovat. Pokud se chcete podílet a hlavně být hnací silou našich projektů rádi se s Vámi uvidíme. Budete mít na starost menší tým. Jednání s obchodními partnery. Plánování a rozvoj projektů. Prostě projekty budou ve Vašich rukou a bude na Vašich schopnostech jaký projekt z nich vybudujete. POŽADUJEME Pokud máte za sebou vysokou školu, je to jedině dobře. Dobré komunikační schopnosti. Zkušenosti s vedením týmu je vítaná. Aktivní přístup k řešení úkolů. Samostatnost a spolehlivost. NABÍZÍME Mobilní telefon, notebook. Stravenky. Růstu se u nás meze nekladou. Termín nástupu dle dohody.