Blog > Příběhy zaměstnanců

Příběhy zaměstnanců - Daniela P.

Příběhy zaměstnanců - Daniela P.

Daniela P., 33 let

K práci v Tapiku jako administrátor webů jsem se dostala náhodou. Byla jsem zrovna na mateřské dovolené, která se mi začala blížit ke konci. Věděla jsem, že do původní práce v neziskovém sektoru se již nevrátím, a tak jsem začala jen tak brouzdat po internetových stránkách s nabídkami práce a na jednu z nich dala svůj životopis. Již před mateřskou dovolenou jsem pracovala převážně z domova přes počítač a aktualizovala i obsah webových stránek.

 

K mému překvapení se mi po pár dnech ozval zaměstnanec z Tapika, zda nemám zájem vytvářet webové stránky. Prošla jsem konkurzem a už to bylo. Po dlouhé pauze na mateřské to byla práce jakoby šitá pro mne na míru. Možnost pracovat z domova a zároveň se opět sociálně začlenit byla výzva, která se neodmítá. Oceňuji na své práci možnosti dalšího prohlubování znalostí prostřednictvím školení. Také pracovní prostředí a atmosféru v týmu. Vedoucí týmu nám vše objasní, nejsem zde pod žádným kariérním tlakem a když je zapotřebí, tak mi kolegové poradí.

Práce je to kreativní, pokaždé řeším novou situaci a stále se přiučuji něco nového. Tato práce mě umožnila skloubit rodinný život a péči o syna s možností poznávat nové lidi, učit se novým věcem a spolupracovat s lidmi, kteří jsou naladěni na stejné notě. Také mi zvýšila sebevědomí a dala mi poznat pocit pospolitosti a to, že jsou tu i další lidé jako já.