Blog > O portálu

10 důvodů, proč uvítat nový portál OZPprace.cz s úsměvem

10 důvodů, proč uvítat nový portál OZPprace.cz s úsměvem

Bez práce nejsou koláče. To vědí už malé děti. Mlsat sladké dobroty chce každý. A každý taky může. I osoby s hendikepem, s omezenou pracovní schopností.

Sehnat práci může být pro postiženého jako boj s větrnými mlýny. Předsudky nebo přísné požadavky zaměstnavatelů bývají někdy pro hendikepovaného nepřekonatelné. Důležité je ovšem to slovo „někdy“. Naštěstí i v dnešní uspěchané době se najdou zaměstnavatelé, kterým záleží nejen na výkonu firmy, ale i spokojenosti svých zaměstnanců. Dávají příležitost lidem, kteří chtějí a umí pracovat. Dokáží ocenit kvality každého, bez rozdílu.

 

Prostor pro zaměstnavatele i hendikepované zaměstnance

Je fajn, že o možnosti se zaměstnat víte. Jenže! Kde a jak najít zaměstnavatele, který by rád nabídl pracovní příležitost člověku s handikepem? Snadno. Na internetu. Na portálu OZPprace.cz. Na místě, které je přizpůsobeno oběma stranám. Zaměstnancům i zaměstnavatelům. V příjemném prostředí, které pomůže zaměstnavatelům a OZP, aby se našli a vybudovali dlouhodobý, spokojený, vzájemně přínosný pracovní vztah. Portál OZPprace.cz přináší hendikepovaným nové pracovní příležitosti. A zaměstnavatelům šikovné zaměstnance, které jiní přehlížejí.


OZPprace.cz dospívá

Příběhy spokojených zaměstnanců dokazují, že OZPprace.cz funguje tak, jak má. Úspěšně. Už čtyři roky našim OZP otevíráme dveře do světa nových příležitostí. Daří se nám, vám i zaměstnavatelům. Nejvyšší čas opustit dosavadní pískoviště a nechat portál plně dospět. Z OZPprace.cz batolete se stává dospělák. 10. 10. 2017 zahodí dupačky a obleče se do fajnového smokingu. A vy budete u toho.

Těšte se. Máte na co. Prozradíme vám hned 10 důvodů, proč uvítat nový OZPprace portál s úsměvem.

  1. Dospělý a šťavnatý. Nový portál vás překvapí svojí svěžestí. Kabátek mu ušili ti nejšikovnější módní ajťáci.  Moderní design vás bude bavit.
  2. Starší a chytřejší. Při vývoji nových stránek jsme měli za cíl jedno jediné. Usnadnit vám práci. Odteď vás při pohybu na OZPprace.cz povede intuice. Už žádné přemýšlení kam kliknout. To poznáte okamžitě.
  3. Rychlý, tak jako vy. Víme, že nemáte času nazbyt. Nový portál už vás nebude zdržovat. Vyházeli jsme všechna zbytečná klikání.
  4. Osvědčené zůstává, nové přichází. Nebojte, o své oblíbené rubriky nepřijdete. Oblíbená klasika zůstává. A s ní, ruku v ruce přichází i pořádná dávka novinek.
  5. Čerstvost nade vše. Inzerci s prošlou záruční dobou u nás nenajdete. Nabízené pozice jsou pravidelně aktualizované a vždy čerstvé. Obsazená pracovní místa vám rozhodně nenabízíme.
  6. Vzdělání není nikdy dost. Nebojte, nebudeme vás nudit vzorečky nebo vyjmenovanými slovy. Pravidelně vám ale budeme přinášet aktuality ze světa hendikepovaných. Mít přehled se vždycky vyplatí.
  7. Aktivní databáze životopisů. I naše databáze životopisů prošla omlazovací kúrou. Vložit svůj profesní CV je nyní ještě jednodušší. Na nic nečekejte a přihoďte tam ten svůj.
  8. Lidi lidem. Tým OZPprace jsou lidi, kteří pracují pro vás. Jsou zdraví i hendikepovaní. Jedno mají ale společné. Rádi pomáhají. Nejen prostřednictvím poradny. Máte dotaz, na který jste nikde nenašli odpověď? Zeptejte se. Komunikujeme. Odpovídáme. Tady i na našich Facebookových stránkách.
  9. Pohodlí zaměstnavatelům. Víme, že hledat zaměstnance je náročné. S námi ho najdete rychle. Nezdržujeme vás od práce ani při vkládání inzerátů. Zkuste to. Osahejte si, jak jednoduše to u nás funguje. Na vaši inzerci netrpělivě čekají lidé napříč celou republikou.

Partner pro všechny. Nenadržujeme ani zaměstnavatelům, ani potenciálním zaměstnancům. Jsme vaším partnerem v dobrém i špatném čase. S OZPprace nikdy nejste sami.

Zaregistrujte se ještě dnes.