Servisní technik a příležitostné zahradnické práce Brno
ID-4726PF

Datum zveřejnění: 26.6.2017
Místo výkonu práce: Brno, Jihomoravský kraj
Zaměstnavatel: PFM-Greenvia s.r.o.
Pozice pro OZP

Zahradnická společnost Greenvia je jedna z mála brněnských firem zaměřující se na komplexní květinový a zahradnický servis. Zabýváme se projektováním okolí firemních areálů, veřejných prostranství, ale i soukromých zahrad. Realizujeme květinové výzdoby u celé řady významných společností v Jihomoravském kraji s ohledem na potřeby a zaměření našich klientů. Provádíme chemické ošetření, prořezávky hřišť a další.
Nyní hledáme schopného a především samostatného člena týmu na pozici SERVISNÍ TECHNIK, který bude vykonávat také zahradnické práce.

Požadujeme:

  • řidičské oprávnění sk. B (aktivní řidič podmínkou)
  • vyučen, SŠ výhodou se zaměřením na opravy automobilů, zemědělské techniky apod.
  • manuální zručnost a logické myšlení,
  • praxe v oblasti oprav autom. a zem. techniky
  • časová flexibilita, samostatnost

 Pracovní náplň:

  • pravidelná údržba vozového parku
  • zahradnické práce (především sečení velkých zelených ploch, prořezávky hřišť a další)
  • zimní údržba (praxe není podmínkou)
  • pracovní doba od 6:00 h do 14:30 h (plus občasné přesčasy s příplatkem v sezóně)

Nabízíme:

  • zaměstnání v prosperující české společnosti
  • dlouhodobou spolupráci (HPP)
  • práce s moderní zahradnickou technikou
  • pestrou a samostatnou práci převážně ve venkovním prostředí
  • příspěvek na stravování (stravenka v hodnotě 80 Kč)
  • pravidelné roční odměny
  • zkušený a přátelský kolektiv
  • firemní akce pro stmelení týmu

 Vhodné:

  • Absolventi
  • 50+

 Nástup možný v průběhu července

Zaujala Vás tato nabídka?